Hayatı İdame Eğitimi

hayatı idame eğitimi

Konu hayatınızı sürdürmek olduğunda yapacağınız her hazırlık az sayılır. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve psikolojik çöküntülerin üstesinden gelmek, hayatta kalma durumlarında doğru kararlar almanızı sağlayacak.

Hayatta kalmak, ucunda ciddi sonuçların olduğu bir konu olduğu için basit birkaç tüyo ve ilkokul bilgisi ile geçiştirilmesi ya da belgesel programı izlemek gibi keyif ve eğlence ile karıştırılması durumunda hayati önemi olan bilgileri göz ardı etmek anlamına gelir. İleride herhangi bir durumla karşılaştığınızda neler yapabileceğinizi bilmek hayat kurtarıcı role sahip.

Bu durumda da sizi A noktasından B noktasına yürüterek kondisyonunuzu zorlamak gibi bir amacımız yok. Tek başınıza kaldığınızda psikolojinizi, bilgilerinizi ve soğukkanlılığınızı sınayacağımız, eksiklerinizi tespit edip üzerine gideceğimiz müfredatlar oluşturduk.

Hayatı İdame için 1 Hafta Sonu – Temel Bilgiler

Hayatta kalma konusunda bilgilenmek, her vatandaşın kendisi için alması gereken bir önlemdir. Aldığınız ya da öğrendiğiniz her şey size zaman ya da konfor olarak geri dönecek. Kritik durumlarda hayatta kalmanızı sağlayacak konuları öğrenmeye başlamak için bir hafta sonu yeterli. (Grup)

Özel Hayatta Kalma Kursları

Grup derslerini tercih etmeyebilirsiniz. Bunun için size özel ve ihtiyaçlarınıza göre bir kurs müfredatı oluşturup belirlediğiniz lokasyonlarda belirlediğiniz koşullarda çalışabiliriz. Programı siz belirleyin biz müfredat yazalım. (Özel)

Hayatı İdame ve Kurtulma Kursları

Ne kadar bilgiye ve kontrole sahip olduğunuzu size verilen stresörlerle birlikte zorlayıcı bir programda kendinize kanıtlayın. Takım olarak ya da tek olarak ayrı ayrı katılabileceğiniz, gerçek senaryoları kullanarak müfredat yazdığımız bu kursta size öğrettiklerimizi hayata geçirmenizi ve soğukkanlılığınızı korumanızı bekliyoruz. (Grup ya da Özel)